Reprezentační ples 42.mpr Tábor

img_7717.jpg
  • 25.2.2018
  • Zdeněk Koza

Táborský hotel Palcát se stal dějištěm Reprezentačního plesu 42. mechanizovaného praporu Svatováclavského Tábor, který se konal 23. února. Ples, kterým provázela Iveta Blanarovičová, navštívilo několik stovek hostů, vojáků a rodinných příslušníků. Pozvání přijalo i mnoho významných hostí, jak z politiky, tak z vedení města Tábor. Pozvánku přijali i zástupci velení 4. brigády rychlého nasazení, tedy velitel plk. Náhončík a jeho zástupce plk. Trojánek.

Úvodního slova se ujal velitel 42.mpr pplk. Špičák, který popřál vojákům, kteří v následujících týdnech odlétají do zahraniční operace mnoho štěstí a bezproblémovou službu v místě nasazení. Zároveň se rozloučil se svými podřízenými, protože jako velitel Svatováclavského praporu končí k datu 28. února.

Po úvodních slovech však již přišla na řadu zábava, která byla doprovázena především celovečerním koncertem Swing Band Tábor, dále své vystoupení předvedli členové skupiny Akrobatického Rokenrolu. O půlnoční vystoupení se postarala barmanská show.

Své, již pravidelné místo, má na plese i Diakonie Rolnička, která na plese nabízela hostům své výrobky, jejichž koupí hosté mohou přispívat na provoz této charitativní organizace.

Celým, povedeným, večerem provedla vojáky a ostatní hosty Iveta Blanarovičová, která zároveň i zazpívala. Pro hosty plesu bylo připraveno mnoho dobrého k jídlu včetně velmi bohaté tomboly.

Fotogalerie