Home page > Aktuality > Reprezentační ples 42.mpr Tábor

Reprezentační ples 42.mpr Tábor

Táborský hotel Palcát se stal dějištěm Reprezentačního plesu 42. mechanizovaného praporu Svatováclavského Tábor, který se konal 23. února. Ples, kterým provázela Iveta Blanarovičová, navštívilo několik stovek hostů, vojáků a rodinných příslušníků. Pozvání přijalo i mnoho významných hostí, jak z politiky, tak z vedení města Tábor. Pozvánku přijali i zástupci velení 4. brigády rychlého nasazení, tedy velitel plk. Náhončík a jeho zástupce plk. Trojánek.

Úvodního slova se ujal velitel 42.mpr pplk. Špičák, který popřál vojákům, kteří v následujících týdnech odlétají do zahraniční operace mnoho štěstí a bezproblémovou službu v místě nasazení. Zároveň se rozloučil se svými podřízenými, protože jako velitel Svatováclavského praporu končí k datu 28. února.

Po úvodních slovech však již přišla na řadu zábava, která byla doprovázena především celovečerním koncertem Swing Band Tábor, dále své vystoupení předvedli členové skupiny Akrobatického Rokenrolu. O půlnoční vystoupení se postarala barmanská show.

Své, již pravidelné místo, má na plese i Diakonie Rolnička, která na plese nabízela hostům své výrobky, jejichž koupí hosté mohou přispívat na provoz této charitativní organizace.

Celým, povedeným, večerem provedla vojáky a ostatní hosty Iveta Blanarovičová, která zároveň i zazpívala. Pro hosty plesu bylo připraveno mnoho dobrého k jídlu včetně velmi bohaté tomboly.

Fotogalerie

Nahoru