Home page > Aktuality > Předání výtěžku ze Svatováclavského pochodu 2019

Předání výtěžku ze Svatováclavského pochodu 2019

Dne 4. 11. 2019 jsme pozvali do kasáren 42. mpr představitele dvou neziskových organizací, Domácího hospice Jordán z Tábora a I MY ze Soběslavi.

Hlavním důvodem setkání bylo předání šeků s celkovou částkou 112 tisíc Kč. Tolik totiž činil výtěžek ze startovného při letošním druhém ročníku Svatováclavského pochodu. Dík patří všem, kdo se letos přihlásili, udělali něco pro svou kondici, pro utužení vzájemných vztahů, a hlavně pro podporu dvou organizací, které poskytují skvělou a tolik potřebnou službu druhým lidem v nouzi. Při družném rozhovoru jsme si uvědomili, jak mají naše rozdílné práce mnoho společného. Služba, která je pro druhé, kterou je potřeba dělat naplno, profesionálně a která stojí na připravenosti k sebezapření a obětem. Jsme rádi, že jsme podpořili dvě úžasné organizace a otevřeli tím prostor k další spolupráci a poznávání se navzájem.

Děkujeme za významnou podporu hlavním sponzorům pochodu, Nutrend a Jump arena Tábor, díky kterým mohl být výtěžek pochodu tak veliký! Už nyní plánujeme a těšíme se na příští ročník Svatováclavského pochodu 2020!

Nahoru