Home page > Aktuality > Charitativní běh - podpořte nás skrze nadaci ČEZ

Charitativní běh - podpořte nás skrze nadaci ČEZ

PROJEKT NADACE ČEZ S NÁZVEM CHARITATIVNÍ BĚH

Nadace ČEZ schválila projekt s názvem CHARITATIVNÍ BĚH na podporu Vojenského fondu solidarity v rámci celoarmádní charitativní akce Běh pro válečné veterány 2021. V rámci tohoto projektu je možné získat finanční příspěvek ve výši 100 000,- Kč. Ve spolupráci s Vojenským fondem solidarity chceme pomoci vojákům, kteří se bez vlastního zavinění ocitli v tíživé životní situaci. Cesta k získání peněz je jednoduchá:

Ve svém soukromém mobilním telefonu si naistalujte prostřednictvím appstore či google play aplikaci Nadace ČEZ - Pomáhej pohybem.

O aplikaci EPP

Mobilní aplikace EPP od Skupiny ČEZ – Pomáhej pohybem je nástroj, díky kterému má uživatel možnost vlastním aktivním pohybem určovat, které projekty a v jaké výši má Nadace ČEZ finančně podpořit.

 

Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůze, běh, jízda na kole, lyžování, ale třeba i interiérové aktivity typu běh na běžícím pásu) a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body. Tyto body může uživatel kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol nebo obcí. Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nashromáždí za daný čas určitý počet bodů, Nadace ČEZ projekt podpoří konkrétní dopředu stanovenou částkou.

 

Aplikace může fungovat i jako klasický sport tracker. Generuje také statistiky osobních výkonů tříděné po dnech, typech pohybu atd. Stažení aplikace, její používání i generování bodů je zdarma, k jejímu používání není nutné datové připojení - to vyžaduje aplikace pouze v případě, kdy chce uživatel přiřadit získané body některému z aktuálně nabízených projektů nebo k načtení stránky s novinkami. Aplikace je optimalizována pro mobilní telefony s operačními systémy Apple iOS od verze 7, Android od verze 4.0 a Windows Phone od verze 8.1. Používání aplikace je buď anonymní, nebo s registrací prostřednictvím e-mailu či účtu na Facebooku.

Nahoru